View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Oct 19, 2017 7:22 pm

Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
OFFICIAL COMMENTS ON YOUR FEEDBACKS AND COMPLAINTS 2016 
Author Message

ylac wrote:
I'd definitely be interested in a silent area myself. At the same time I don't want to camp anywhere near crying babies or kids starting to play at sunrise. Damn those sober kids...

That's why you put a small sip of whiskey in their last meal before going to bed. I just hate to see that there is no more responsible parenting these days.

Mon Sep 05, 2016 11:44 pm
Profile

ylac wrote:
I'd definitely be interested in a silent area myself. At the same time I don't want to camp anywhere near crying babies or kids starting to play at sunrise. Damn those sober kids...

haha, a metalhead scared about little children! huhu, hihi

well I can tell you first hand that even the loudest kid is nothing, absoultely nothing, compared to the smallest gettho blaster.

Wed Sep 07, 2016 8:21 am
Profile

It's not about the volume of their noise but about how annoying it is to me. Also, I don't want to have kids around me at a metal festival, in my opinion they don't belong there in the first place and shouldn't be allowed on regular camp grounds just because their parents couldn't find a babysitter. So to me (!) electric generators and soundblasters all night are a big problem, but kids would be even worse and camping at family areas wouldn't be an option.

Sat Sep 10, 2016 10:15 pm
Profile

ylac wrote:
I in my opinion they don't belong there in the first place and shouldn't be allowed on regular camp grounds just because their parents couldn't find a babysitter.

hihi,
and he also has perfect parental advice! haha
the scared metalhead must also be an expert on pedagogics!

you really made my day!

Mon Sep 12, 2016 12:01 pm
Profile

heinzsz wrote:
ylac wrote:
I in my opinion they don't belong there in the first place and shouldn't be allowed on regular camp grounds just because their parents couldn't find a babysitter.

hihi,
and he also has perfect parental advice! haha
the scared metalhead must also be an expert on pedagogics!

you really made my day!

It is his opinion, not an advice. He is a scared metalhead and you are a sensitive metalhead. That's lovely.

Mon Sep 12, 2016 2:51 pm
Profile

Rockster wrote:
Bo_MH wrote:
Rockster wrote:
Ja, tole s štrikci gre tudi meni na jetra. Early arrival, plačaš, dobiš eno crappy pozicijo, ob njej se pa še dva dneva bohotijo prazni kvadratni metri in metri lepo osenčenega rezerviranega placa. In tako je že leta.
Imate lepo FAQ stran z navodili, tem, onim, tretjim... a urediti ta del je pa prevelik zalogaj?
Ja, seveda, štrikec lahko porežem tudi sam in se tja naselim. To lahko naredi več deset posameznikov na različnih koncih. Kdo bo pa dva dneva pozneje gasil vse konflikte nastajajoč ob prihodu obiskovalcev, ki so sebi, prijateljem, znancem, njihovim sosedom, teti in stricu... še pred pričetkom festivala rezervirali te pozicije in zato čutijo neko lastninsko pravico do označenih pozicij?
A res ni nobene volje s strani promoterja urediti ta skozi leta se ponavljajoči problem?

vsak si lahko rezervira mesto za grupno kampiranje. mi drzimo to mesto samo en dan potem ce folk ne pride ali jih je manj kot so rezervirali se to mesto sprosti za vse ostale.

Kakšno mesto? Ne govorim o uradno rezervanih mestih za grupno kampiranje ampak privatnih "rezervacijah", kjer folk v četrtek/petek (še pred early arrival uro) s štrikci povije praktično 70% - 80% prostora za kampiranje med drevesi, dejansko kampirati pridejo pa šele v nedeljo/ponedeljek.
Sprehodi se enkrat za hec takole v petek popoldne čez kamp z "namenom" najti kakšen ok prostor za kampiranje pa boš ugotovil da je 3/4 praznega prostora za kampiranje ograjenega s privatnimi štrikci, šotorov pa nikjer.
In tako se folk, ki pride v petek po 14h/ soboto / nedeljo... zafrkava z iskanjem kakšnega sprejemljivega prostora, medtem ko je naokoli kup prostih "parcel" označenimi s štrikci (ki čakajo na prihod "lastnikov" do nedelje zvečer / ponedeljka opoldne).

folk lahko gre v kamp ze od srede od 08h. verjetno so placali early arrival in sli not. pre srede ni sploh mozno it v kamp.

https://www.facebook.com/MetalDaysFestival

Tue Sep 13, 2016 12:48 pm
Profile WWW

amm.. ok?
Čeprav ne vem, kaj točno ima tvoj odgovor veze z navedenim problemom, čez katerega kritike bereš skozi leta, pa ne vem a se delaš malce neumnega ali res ne veš o čem pišem?
Prosim preberi mojo objavo, ki si jo citiral še enkrat in skušaj iz nje izluščiti bistvo problema, ki nima nobene veze s tem kdaj kdo pride... Tudi jaz sem plačal early arrival prihod v petek, pa je bilo tri četrt praznega kamp placa že ograjeno s privatnimi štrikci. In tako ostajalo prazno/ograjeno do prihodov v nedeljo/ponedeljek.

Thu Sep 15, 2016 3:39 pm
Profile

Rockster wrote:
amm.. ok?
Čeprav ne vem, kaj točno ima tvoj odgovor veze z navedenim problemom, čez katerega kritike bereš skozi leta, pa ne vem a se delaš malce neumnega ali res ne veš o čem pišem?
Prosim preberi mojo objavo, ki si jo citiral še enkrat in skušaj iz nje izluščiti bistvo problema, ki nima nobene veze s tem kdaj kdo pride... Tudi jaz sem plačal early arrival prihod v petek, pa je bilo tri četrt praznega kamp placa že ograjeno s privatnimi štrikci. In tako ostajalo prazno/ograjeno do prihodov v nedeljo/ponedeljek.

ti premalo dogaja pa bi se kregal z mano internet-warrior style?
naslednjic budi bolj inteligentan in se zmeni z nekomu kateri prihaja v sredo da ti izbere en spot in ga ogradi.

Thu Sep 15, 2016 5:03 pm
Profile WWW

Saj ni point v prepiranju, ampak vloženem trudu ti pojasniti nekaj, kar je bilo iz tvojih nerelevantih odgovorov razbrati, da ne razumeš ali pa zgolj skozi leta vloženega truda mnogih ljudi, ki so ti poskusili to pojasniti, ignoriraš. In da, toliko o inteligenci ... :)
Organizator ali ne, Boban, na momente se s svojimi slaboumnimi primitivizmi in aroganco javno predstavljaš kot največji debil. Kot, da ti je treba tega...
Recimo, tako malo bi bilo treba za rešitev tega problema, izboljšanje še enega aspekta festivala in uporabniške izkušnje, pa se raje izvijaš, mutiš, navajaš neke nerelevatne odgovore, ki nimajo veze z ničemer, na koncu pa v kao smart ass maniri odgovoriš spet na nekaj, kar nima nobene veze s samim bistvom problema.
Ampak ok - tvoj odgovor sem dobil in zdaj razumem. Privatno ograjevanje prostorov dneve pred prihodom na festival ima podporo organizatorja. Debilno, ampak ok.

Last edited by Rockster on Sat Sep 17, 2016 12:42 pm, edited 1 time in total.

Sat Sep 17, 2016 12:27 pm
Profile

Rockster wrote:
Saj ni point v prepiranju, ampak vloženem trudu ti pojasniti nekaj, kar je bilo iz tvojih nerelevantih odgovorov razbrati, da ne razumeš ali pa zgolj skozi leta vloženega truda mnogih ljudi, ki so tu poskusili to pojasniti, ignoriraš. In da, toliko o inteligenci ... :)
Organizator ali ne, Boban, na momente se s svojimi slaboumnimi primitivizmi in aroganco javno predstavljaš kot največji debil. Kot, da ti je treba tega...
Ampak ok - tvoj odgovor sem dobil in zdaj razumem. Privatno ograjevanje prostorov dneve pred prihodom na festival ima podporo organizatorja. Debilno, ampak ok.

i love you too

Sat Sep 17, 2016 12:38 pm
Profile WWW
Reply to topic   [ 34 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next